Fotograf ślubny

Skoro czytasz ten tekst, zapewne jesteś w trakcie poszukiwania fotografa na wesele. Nie jest to łatwa sprawa, a rozwój techniki owocuje również zwiększeniem liczby osób świadczących takie usługi. Ślub i wesele to jedne z nielicznych uroczystości, gdzie  fotograf jest nieodzownym gościem. Dyskretnie ale i z humorem rejestrujemy Waszą radość, emocje, zabawę. Naszymi pracami będziecie się mogli pochwalić!

To co znajdzie się w Waszym albumie ślubnym zależy również od Was. Oferujemy Wam różne pakiety ślubne, tak by najlepiej dopasować Wasze wizje z końcowym materiałem. Możemy Wam towarzyszyć w aranżowanych zaręczynach, w dniu ślubu u fryzjerki, makijażystki, w Waszych domach przy błogosławieństwie, możemy też zacząć rejestrację wydarzeń od kościoła. To, do którego momentu Wam towarzyszymy jest również kwestią umowną. Szczegóły znajdziesz w pakietach ślubnych.

Czemu my? Jest wiele ofert ślubnych, spośród których możecie wybierać. To co nas wyróżnia to przede wszystkim humor;) Doskonale wiemy, jak wiele stresu w tym dniu przeżywacie, jak wiele spraw jest w tym dniu istotnych. Za nami niezliczone śluby i wesela - zwykle podpowiadamy, co powiedzieć przed błogosławieństwem rodziców, kiedy usiąść w kościele, jak kroić tort... Śmiejemy się z Waszymi gośćmi weselnymi, śpiewamy piosenki z zespołem, skaczemy przy disco polo;) Dzięki temu materiał, który dostajecie jest żywy, nieskrępowany, pełen pozytywnych emocji. A próbkę tego jak to wygląda znajdziecie w galerii ślubnej.

Kolejną kwestią jest plener ślubny. W dzień ślubu czy w inny? Bardzo często podpowiadamy w tej kwestii. W dzień ślubu jest fryzura, makijaż, czysta suknia, świeży bukiet. Jednak trzeba opuścić gości na co najmniej 2 godziny.  W inny dzień mamy spokój, jednak trzeba zadbać o wcześniej wspomniane kwestie. A gdzie jechać? Gdziekolwiek chcecie!

 

Zapraszamy do studia fotograficznego, mieszczącego się przy ul. Okulickiego 118 w Stalowej Woli, pomiędzy Halą Targową a Bankiem Spółdzielczym, naprzeciw supersamu Aldik. Tam po uprzednim umówieniu w spokoju opowiemy Wam o zdjęciach, podpowiemy kilka niuansów, o których trzeba pamiętać przed zbliżającym się weselem, Wy będziecie mieli okazję zadać pytania oraz poznać nas. Jeśli nie znaleźliście jeszcze kamerzysty, zespołu, czy też myślicie nad uatrakcyjnieniem swojego wesela, podzielimy się z Wami swoją wiedzą i kontaktami. Oczywiście spotkanie takie jest niezobowiązujące - jeśli prace nie przypadną Wam do gustu po prostu nie podpiszemy umowy.

Jeżeli natomiast zdecydujecie się na usługę, podpisujemy umowę, wpłacacie zaliczkę - standardowo 10% wartości usługi - i spotykamy się w dniu ślubu.

Zobacz w galerii ślubnej

Ku pamięci - fotoblog

 

 Ostatni guzik - przygotowania

Ślubuję Ci - ślub

Prawy do lewego - wesele

 Uśmiech nr 7 - sesja